Димо Гяуров цъфна пак, готви се за депутат, другите били боклук
Като “пречистване” на СДС определи в ефира на Дарик Варна Димо Гяуров напускането на депутата Димитър Корназов от парламентарната група на ОДС. “Боклукът трябва да се изчисти напролет”, заявява Гяуров. Гяуров даде фантастичната прогноза, че дясната коалиция ще вземе около 11-12% от гласовете на избирателите на предстоящите парламентарни избори. Утре предстоят вътрешните избори Прочети още…