ГЕРБ уби в зародиш пряката демокрация
След подмяната на референдума за „Белене“ хората трудно ще се мобилизират повторно за каквато и да е друга кауза. Знам, че на мнозина вече им се повдига, като чуят за референдум, но темата е повече от обикновено дърляне „за“ или „против“ АЕЦ „Белене“, „за“ или „против“ развитието на ядрената енергетика. Темата засяга основополагащо право, залегнало Прочети още…