ИДИОТИ В ПЪЛЕН ОБЕМ
Атанасов, нали по милост си станал студент в ЮФ на СУ, май нищо не си научил. Президентът нямал отношение към националната сигурност. Но е върховен главнокомандващ, нали неграмотнико. По логиката на Атанасов, ПП, ДБ и цялата тая камарила, шефовете на българските специални служби трябва да се одобряват от посолствата на партньорските държави, за да им Прочети още…