АМАН ОТ „ВНОСНИ“ БЪЛГАРИ, ДЕТО ХАБЕР НЯМАТ ОТ БЪЛГАРИЯ НА ТЕРЕН! СЛЕД ЮПИТА, ПРОСТО ИДИОТИ, АРЕ СЕГА И ЖИРАФИ АЛА ГАБРИЕЛ!
Боко Тиквата пробутва АВАТАРА си Мария Габриел за премиер. След юпитата, които овършаха държавата, след просто идиотите, уж „харвардски“, аре сега и жирафи ала Габриел. Щото малко ни бяха предните „вносни“ българи, дето щяха да „оправят“ България без да имат никакъв РЕАЛЕН ХАБЕР НА ТЕРЕН от нея. Видяхме как и ебаха майката. Габриел – премиер? Прочети още…