ЧЕКМЕДЖЕТО ВЕЧЕ СИ ИМА ПАРАПЕТ. МАЧЪТ Е КУПЕН, СЪДИЯТА Е ПЕДЕРАСТ. ЩЕ НИ КЛАТЯТ БАНКЯНСКИТЕ КАНАДЦИ
Чекмеджето вече си има парапет. Честито! Коцето да почерпи. Щото вече е първа политическа сила. Толкова за селското дерби. Мачът е купен, съдията е педераст. Нищо ново за тези географски ширини. Между другото, драмата на Европа не е Америка, а проституцията. Случващото се днес е доказателство. Че шаврантиите най-много обичат да ходят на църква. Чудно Прочети още…