ПОТРЕСАВАЩО. КАК ПЪК НИТО ЕДНА ДРЪЖКА НА МИКРОФОН НЕ ВИДЯ, ЧЕ ТАМ НЯМА ГАЗ. ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ЖУРНАЛИСТИ БЯХА С ПЕТКОВ! НЯМАМ ДУМИ.
Потресаващо. Добре е да се гледа видеото: https://www.vbox7.com/play:7d16a8f385 Не, че се учудвам, но всичките тези журналисти бяха с Петков на всичките му тържествени откривания и инспекции на интерконектора. Как пък никой не видя, че там няма нито газ, нито е готов за експлоатация. Това е пълна професионална катастрофа. Дръжки на микрофон. Припомням, че още през Прочети още…