МАЛОУМНИЦИ С КОШ. КАК ТАКА КРУШОВИЦА И БАТИН ЩЕ НАПАДАТ МОСКВА БЕЗ ИВО ИНДЖЕВ, БЕ?!
Село Крушовица и село Батин щели да обединят волята си за да защитят изконните си евроатлантически ценности и да опазят марабутата си от зловредното влияние на Москва. Лелеее, кви глупости говорят от телевизора. Подобна мисловна диария е за Пулицър. Или поне за Грами. Особено ако пее Стоян Михалев. Да, България не трябвало да се притеснява Прочети още…