Дефицитът на Бойко Борисов
Премиерът Бойко Борисов твърди, че когато е дошъл на власт е наложил финансова дисциплина и е свалил бюджетния дефицит. „Мечтаеха да дойде някой и да наложи финансова дисциплина и да свали бюджетния дефицит под 2%. Е, и това се случи.” Ето информация за дефицитите/излишъците по държавния бюджет от 1998 г. насам, включително прогнозите на правителството Прочети още…