НАЛИ УЖ ГИ ЗАБРАНИХА БАЛОНИТЕ, БЕ?! ЗАЩО ТОГАВА ТЕЗИ ХОРА ДИШАТ РАЙСКИ ГАЗ В ЕФИР?
Всеки трябва да си знае мястото! Георги Харизанов, например, може да си позволи да коментира Тръмп, първо – защото е лицензиран политически наблюдател (това е нещо като инфлуенсър, но в аналогов вариант) и второ – защото току-що се е върнал от Щатите, все пак. И тъй като аз пък току-що съм се върнал от Полски Прочети още…