НИЩО СЕРИОЗНО НЕ СЕ ОЧАКВА ОТ ПП. ТЕ НИТО МОЖЕХА ДА УПРАВЛЯВАТ, НИТО МОГАТ ДА СА ОПОЗИЦИЯ
„И така, нов свят за ГЕРБ, където не знаят как да работят с истинска опозиция“, пише Кики във Фейсбук. И той, миличкият, анализирал ситуацията на своята страница. Борисов всъщност върти „опозицията“ на малкия си пръст, защото част от нея именно той я създава, другата част я придобива или контролира, а третата я дезориентира. ПП са Прочети още…