САЩ НАМЕРИХА СИЛИ ЗА ПРОМЯНА, ЕВРОПА ПРОДЪЛЖАВА ДА ПОТЪВА, УБЕЖДАВАЙКИ СЕБЕ СИ, ЧЕ УДАВЯНЕТО Е ПРЕКРАСНО НЕЩО
Истинска трагедия! Това е баналността на злото по Хана Аренд! САЩ полагат усилия да се прекрати войната. Узурпирана Европа влага ресурс да я продължава. След нацистката и комунистическата идеология, тази на новото левичарство, глобализирано, озеленено и изпедерастено, представлявано от Демократическата партия на САЩ, е войнствен октоподен фундаментализъм с тоталитарни черти, който заплашва да разруши света! Прочети още…