ЩЕ ЗАПОЧНАТ ЛИ ОТ БОРИСОВ? А ЩЕ ИМА ЛИ СЪД? ИЛИ НАПРАВО ЩЕ ГО ВКАРВАТ В ЗАТВОРА?
Това с планирането на вкарването на 30 корумпирани политици в затвора не е*ава ли цялата идея за правосъдие? Френският бутафорко няма ли да каже, че това е гнила идея? Нали това е същата логика на пролетарския преврат – да се накажат определени, предварително избрани хора, които в очите на комунистите са били престъпници. И кой Прочети още…