БОРИСОВ, РЕКОХМЕ ТИ ГО СТО ПЪТИ: САМОЛЕТЪТ НА ВЛАСТТА ПЪРВО ПАДА ВЪВ ВАРНА!
„Тате…тате…я виж ти..!!!Над Бистирица самолет лети…!!! Сине…я, ги заеби…това са един отбор тиквеници с правителствени пари…!!!”, се гаргарят във Фейсбук с премиера на България и селската му футболна чета от „бистришките тигри”. Когато на 9 август 2012 година, ШЕСТ ДНИ ПРЕДИ червените депутати да налеят новината във в. Преса, АФЕРА написа ПЪРВА „Защо бистришките „тигри” Прочети още…