На тази олимпиада се върнахме във времето на ТКЗС-то
„Уникални”, „изумителни”, „страхотни”, ни заливаха през минути заучените трафарети на БНТ-умопомрачителните коментатори на отминалата Олимпиада. Такова стълпотворение на тъпоумни коментари на петелски сашойовковци едва не ни докара до усмъртяване. На всяко българско осиране трябваше да викаме „ура”: ама ние сме „достойни за уважение” и естествено да благодарим на Партията и на Вожда на държавата. А Прочети още…