МИНИСТЕРОТ НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ БИЛ ГОЛЕМ ПРОСТАК, БЕ! АЛО, АЛО! НЕ ГОВОРЕТЕ ВРЪЗ МЕН, БЕ!
Управляват ни тотално некомпетентни, алчни, нагли и безсрамни тиквобудисти, за които возенето на служебен автомобил, самолет или хеликоптер е било детска мечта, която осъществяват на гърба на гладния български народ. Този народ също го помни, затова следващото пътуване на държавна сметка за тях, трябва да бъде в конвойните коли към Централния и Сливенския! … МинистерОт Прочети още…