МВР преби невинен
Вече втори ден младежът не спирал да повръща и носът му да кърви, поясниха лекари, пише в. Труд. “Чувствам се като VIP престъпник – пред болницата дежурят полицаи, като че ще избягам. Дори да можех, не бих го направил, защото нямам нищо общо с тази история. Ако докажат, че съм извършил нещо нередно, Прочети още…