Наско Панайотов: Отровителят на българския народ – ще се окаже човек на Костов и ченге
– Наско, ако Бойко е поредният фишек? – Тогава България е поръчана. И няма да е бъде. Най-голямата смешка е че Ахмед Доган можел да бъде осъден да заплати 3000 лева глоба и евентуално да върне хонорарът. Това някаква поредна подигравка с българския народ ли е? Колко трябва да си нагъл като Прочети още…