Кебапчия-баджанак на областния стана бордовак, майката на общински съветник от ГЕРБ- тоже!
Това коментираха общински съветници покрай днешните промени най-вече в съвета на директорите на общинското търговски дружество „Пазари“. ГЕРБ първо свиха бордовете от пет на трима души, а след това досегашните му членове, приближени до БСП, ДПС и други формации от старото мнозинство, бяха шутирани. Н тяхно място се напъчиха тримата нови бордоваци, които са по Прочети още…