„Газова война” в Българския енергиен холдинг
Колкото по-малко остават печелившите икономически субекти, толкова по-яростни стават схватките за „въдворяване” на свои хора в ръководните постове. В Енергетиката по традиция тези процеси са право пропорционални на милиардните печалби на дружесвата в сектора. Новото правителство на ГЕРБ преди няколко месеца „обнови” борда на директорите на БЕХ, като остави само досегашния изпълнителен директор Прочети още…