Бойко + Цветелина = вечна любов към СиБанк
Няма да препечатваме слуховете за края на тяхната физическа връзка, защото съдейки по публикацията в блога на адв. Васев той не се е отразил на финансовата връзка: Г-н Борисов, защо Си Банк – частна и офшорна банка вече 4 години е единствения посредник между държавата и гражданите за държавните плащания-данъци,такси, глоби? Какво разбираме Прочети още…