НОВОГОДИШНА ДУПЛИКА
Какъв герой? Какви ти тук пет кинта? Какво ти знаме? И какъв ти химн? Елате – и да си направим снимка, докато още мърдаме – не спим. Достойно бе да мрем за чест и слава. Достойно ли е да умрем до крак и да се свърши с нашата държава, в която свой беснее като враг? Прочети още…