Балъци, простете ни!
Обръщение на олигарсите и местните феодали към българските граждани Простете ни, че ви ограбихме, че откраднахме фабрики, заводи и хотели, чрез приватизацията кражба, плажовете и планинските курорти, чрез заменки. Простете ни, че продължаваме да източваме парите ви като сме застанали на входа и на изхода на държавата.Поглъщаме вашите данъци чрез търгове, бонуси и комисионни. Простете Прочети още…