Тяхното слово е опасно за властта.
Аз не съм фен на повечено от отсвирените от телевизиите. Защото не споделям много от възгледите им. Но хиляда пъти повече не съм фен на отсвирването им от въпросните телевизии. Защото искам да получавам не само сдъвкани и подправени джвачки предназначени да ми се понравят. Искам и гадните, неудобните, вредните истини за света. Прочети още…