Б.Б. протоколира „аутопсията на БСП”, пресирайки Сергей Станишев преди конгреса
След загубата в Кюстендил Бойко Борисов е сменил тона към тв водещите – дори се извинява, когато ги прекъсва. Чудо на чудесата. Няма лошо – избори идат. „Бойко” ще става все по-благовъзпитан, ще изчаква репортерите, ще флиртува с репортерките. А при Жени Марчева и Диана Найденова ще надминава себе си. И все пак – паметно Прочети още…