Този свят се управлява от такива като мен! Аз съм нещо като Ахмед Доган на журналистиката!
Кристина Патрашкова се казвам. Пиша този текст понеже умея да пиша. Умея да говоря също. По всякакви теми. Чувствам се богопомазана. И как иначе, след като съм топ репортер, не, не топ, аз съм ТОП репортер. В България засега, но всичко хубаво предстои. Пиша за “24 часа”, за “Уикенд”. Някои го плюят, но това са Прочети още…